Zuhair Murad Kimdir? Elbise modelleri hakkında


Zuhair Murad Kimdir?

Zuhair Murad herkes tarafından bilinen ünlü bir moda tasarımcısıdır. Lübnan’ın Beyrut şehrinden olan Zuhair Murad birçok ünlü tarafından tercih edilenler arasında yer alıyor. Küçüklükten beri resim çizmeye ilgisi olduğunu söylüyor. İlk defa 1999 yılında tasarımlarını sergiye açmıştır. Fakat 2001 yılında ün salmıştır. 2001 yılında yaptığı tasarımlar sayesinde herkes tarafından tanınmaya başlamıştır. Tasarımlarında en çok elbise ve gelinliklere beğeniliyor. Hollywood yıldızlarına tasarladığı elbiseler sayesinde adını duyurmayı başarmıştır.

Zuhair Murad Elbise Modelleri Yeşil Krep Omuz ve Taş Zümrüt Yeşil Örgün Elbise

Bu elbise Zuhair Murad’ın tasarladığı güzel ve değişik bir elbise olarak kabul ediliyor. Fiyatı yaklaşık 2,409,92 trilyon olan elbisenin kıymeti çok fazladır. Zümrüt yeşili renginde olan elbisenin üzeri işlemeler ile süslenmiştir.

Uzun Wrap Ön Elbise Tül Bir Kesti Garnet Süslenmiş Uzun Abiye

Bordo renginde olan bu elbise 2015 yılının en moda elbiselerinden biridir. Fiyatı ise 4,252,80 TL civarındadır. Bu elbisenin rengi ve işleri gözleri kamaştırıyor. Önündeki dekoltesi ve üzerindeki işlemeler ile bu elbiseyi taşımak bir hayli zordur. Kodu 1848266’dır.

Siyah Ve Ten Rengi Dantel Aplike Uzun Kollu Elbise

Bu elbisenin fiyatı ise 1,768,46 TL’dir. Krem renginde olan elbisenin üzerinde eteklerine kadar uzanan siyah işlemeler yer alıyor. Elbisenin kodu ise 342079’dur.

Siyah Dantel Parti Örgün Elbise

Krem rengi ve siyah olan bu elbisenin üzerinde siyah işlemeler bulunuyor. Fiyatı ise 492.62 TL’dir. Fakat bu şuanda indirimli halidir. %24 indirim ile satışa sunuluyor.

Bordo V Boyun Yüksek Yarık Ünlü Balo Elbise

Bordo renginde olan elbise v yaka dekoltesi ve kenardan yırtmacı ile dikkat çekiyor. Fiyatı 513, 57 TL değerindedir. Yırtmacı sayesinde idaalı bir elbise olarak bilinir.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zuhair Murad Kimdir? Elbise modelleri hakkında

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format