TRENÇKOT BU SEZONDA MODA


TRENÇKOT BU SEZONDA MODA – TRENÇKOT MODELLERİ

Bir kadının tarzını doğru şekilde yansıtması kendine uygun tarzı bulması ve bu doğrultuda modayı takip etmesi gerekir. Yıllardan beri modada geri adım atmayan trençkot modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda vitrinlerde yerini koruyor. Modanın her döneminde farklı detaylarla karşımıza çıkıp göz kamaştıran bu model kadınlarda asil bir görüntü yaratmaktadır. Büyük ilgi gören trençkot mutlaka her kadının dolabında bulunan bir parçadır. Boyuna ve fiziğine güvenen kadınlara ayrı bir zarafet katmaktadır. Özellikle tesettür giyimi tercih edilen bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Trençkot renkleri denince akla ilk bej rengi gelir çünkü moda basamaklarını ilk olarak bu renkle çıkmaya başlamıştır. Ancak renk seçimini herkes kendi zevkine uygun olarak belirler.

Şık bir görüntü yakalamak isteyenler trençkot modelleri ile kolayca kombin yapabilir. Uzun trençkot ile Jean kombini ortaya çok hoş bir görüntü çıkartmaktadır. Trençkot seçimi yapılırken modellerini göz önünde bulundurmak gerekir. Bir kadının kendisine uygun modeli seçmesinde en önemli faktör fiziğidir ve her kadın bunu düşünerek karar vermelidir.

Tabi vücut ölçüleri de çok önemlidir. Geniş omuzlu bayanlar için trençkot modelleri arasında en çok omuzdan apoletli olanlar yakışır. Trençkot alırken kol boyuna ve uzunluğuna dikkat edin. Kollarını kıvırarak kullanmayı tercih ediyorsanız eğer kol apoletli trençkotlara bakabilirsiniz. Eğer kısa boylu iseniz belinizi saracak ve sizi ince gösterecek bir tercih yapmalısınız. Çünkü diz hizasında duran trençkotlarla kombin yapmak zordur. Ayrıca sizi daha kısa boylu gösterecektir.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRENÇKOT BU SEZONDA MODA

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format