Şık Moda Şapka Önerileri


Şık Moda Şapka Önerileri

Kıyafeti ve giyilen elbiseyi tamamlayan aksesuarlar sayesinde güzellik ve karizma bir kat daha artmaktadır. Tamamlayıcı unsurlar kişilerin daha fark edilebilir olmasını ve güçlü bir şekilde kendini göstermesini sağlamaktadır. Hem bayanlar için hem erkekler için şapka modelleri her yıl değişiklik göstererek piyasaya sürülmektedir. Moda şapka önerleri ise şapka seçimlerinizde sizlere yardımcı olarak hangi şapkayı alacağınızı ve hangi mevsimde ne renk şapka takabileceğinizi göstermektedir.

Kıyafetle uyumlu olması için açık renk kıyafet giyenlerde güneşli havalar için açık renk bir şapka seçimi önerilir. Eğer koyu renk bir bluz veya tişört giyerseniz şapkanızın renginin yine açık renk olması önerilir. Bunun dışında lacivert bir bluz veya gömlek, krem renk bir pantolon kombini yaparsanız bunu tamamlayacak en güzel şapka ise yine kırmızı renk ya da diğer koyu renklerde seçilecek bir şapka olacaktır. Şapka modelleri olarak yuvarlak orta kısımlı ve geniş yuvarlak kenarlı şapkaları tercih edin.

Erkekler için ise salaş bir görüntü ve rahat bir hal arzulayanlar fötr ya da beyzbol şapkası olarak tabir edilen şapka türlerini kullanmalıdır. Bu şapkaların renk seçimleri ise yine bayanlarda olduğu gibi açık renk koyu renk kıyafet kombinine göre değişmektedir.

Her dönem şıklığı tartışmasız olan kovboy şapkalar ise yine en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Saman görünümünde ve bazen alttan çeneye iple tutturulan özellikte olan kovboy şapkaları özellikle yaz aylarında deniz kenarlarında ve tatil yörelerinde gezenler için önerilmektedir.

Hem tarz olarak hem de sıcaktan koruma özelliği sayesinde şapkalar birçok efsane hatıra anı ve fotoğraf anlamına da geliyor. Şapkalar bir insanın tarzını yansıtır dolayısıyla şapka önerileri sayesinde daha doğru tercihler yapıp şapka satın almalısınız.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şık Moda Şapka Önerileri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format