Patlıcan Rengi Saç Modelleri


Patlıcan Rengi Saç Modelleri

Kadınlar, yaşamları boyunca birbirinden farklı saç modelleri ve renkleri dener. Bu saç modelleri ve renklerini tercih ederken kendi ten renklerine ve yüz tiplerine dikkat etmelidirler. Çünkü kendilerine uygun olmayan bir saç rengi ya da modeli seçmeleri halinde bu kişinin psikolojik durumunu hatta sosyal yaşantısını dahi olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Patlıcan Moru Saç Rengi Hangi Tenlere Uygundur?

Patlıcan Moru saç rengi en çok açık ten rengine sahip bayanlara yakışmaktadır. Koyu tenli bir bayanların patlıcan moru rengi saç rengini tercih etmeden önce bir kez daha düşünmeleri gerekmektedir.

Bu saç rengi her ne kadar tercih edenler tarafından çok sevilen ve favori olarak gösterilen bir saç rengi olsa da bakım gerektirdiği de unutulmamalıdır. Eğer saçınızı patlıcan moru rengine boyamayı düşünüyorsanız sık sık bakım yaparak kullanmaya devam etmenizi tavsiye edilmektedir.

Patlıcan Moru Rengi Kime Yakışır?

Bu rengin en çok açık tenli bayanlara yakıştığını yukarıda belirtmiştik. Ancak ten rengi kadar saç kesimi ve uzunluğu da dikkate alınmalıdır. Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarlarından biridir. Bu yüzden saç rengi ve modelinizi seçerken dikkat etmeli, ten renginizi ve yüz tipinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Patlıcan Moru Saç Rengi Hangi Yaşlar İçin Uygundur?

Günümüzde bu saç rengini en çok 18-30 yaş arası bayanların sıkça tercih ettikleri görülmektedir. Bunun dışında olgun bayanlarında tercihleri arasında yer alabilmektedir.

Mor Saç Renginin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Patlıcan moru rengi bakımı zor bir saç rengidir. Saçınıza rengini kaybetmemesi için haftalık rutin bakımını mutlaka yapmalısınız. Aksi takdirde saçınızın rengi değişir ve kötü bir görüntü almaya başlar. Mor saç rengi bakımına uygun şampuanlar alabilir, renkli saç bakım kürleri uygulayabilirsiniz. Bu bakımları kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız mutlaka bir kuaföre danışmalısınız.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Patlıcan Rengi Saç Modelleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format