Patates Diyeti İle Zayıflama


PATATES DİYETİ İLE ZAYIFLAMA

Fazla kilolara sahipsiniz ve biran önce kilo vermek istiyorsunuz. Bunun için başvurabileceğiniz en iyi yöntemlerden biri haftada 4 – 5 kilo vermenizi sağlayan diyetler. Bu diyetlerden bir tanesi de haşlanmış patates ile yapılan diyet. Bir hafta uygulamayı başarırsanız 5 kiloya yakın kilo vermeniz mümkün. Patates diyeti ile zayıflama da sizi zorlayacak olan şey ise sürekli haşlanmış patates yemek olacaktır. Ama kilo vermekte azimli iseniz biraz sabır ile 4 – 5 kilo verebilirsiniz.

Patates diyeti ile zayıflamada hedef kalori 600 kaloridir. Günlük diyet listesi ise şöyledir: 1.gün sabah ve öğle 2 orta boy haşlanmış patates, akşam 3 orta boy patates. 2.gün sabah, öğle ve akşam 2 orta boy patates. 3.gün sabah ve öğle 2, akşam 3 orta boy haşlanmış patates. 4.gün 1 elma, 2 mandalina, öğle 2 orta boy patates, akşam 2 but tavuk ızgara veya haşlama, yeşil salata. 5.gün sabah ve öğle 1 elma 2 mandalina,  akşam 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata. 6.gün sabah 1 elma 2 mandalina, öğle 1 elma 1 portakal akşam balık veya bonfile karışık salata. 7.gün sabah 1 elma 2 mandalina, öğle patates salatası, yeşil soğan, akşam 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata.

Bu diyeti uygularken herhangi bir sorun olduğunda kesinlikle bir doktora gidin. Patates diyeti ile zayıflama yöntemi tek tip bir beslenmeden oluştuğu için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Patates Diyeti İle Zayıflama

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format