Mükemmel görünmek için makyaj hileleri


Hiçbir estetik müdahale olmadan, sadece makyaj hileleriyle yüzünüzdeki hataları birkaç dakika içinde ve kendi evinizde düzeltmeniz mümkün.

Bu makyaj hileleri yalnızca kusurlarınızı kapatmakla kalmayıp size çok daha güzel bir görünüm verecektir. Geçici de olsa çok etkili bir değişim olduğunu keşfedeceksiniz.

Uzun burnunuz sizi çok rahatsız ediyorsa tek yapmanız gereken burnunuzun ucuna daha koyu tonda fondoten sürmeniz. Farkı göreceksiniz. Burnunuz bu sayede daha kısa görünecek. Şimdi seveceğiniz başka makyaj hilelerine bir bakalım.

Kısa bir burnunuz olduğundan yakınıyorsanız, daha açık tonlarda bir fondoteni burnunuzun üst kısmına uygulayın. Bu işlem, burnunuzu çok olduğundan uzun gösterecektir. Aynı şekilde, daha dar bir burun istiyorsanız koyu renk fondoteni burnunuzun kenarlarına sürün.

Eğer çift çeneniz var ve bu durumdan hoşnut değilseniz de koyu renk bir fondoteni tüm çenenize uygulayın.

Tüm bunları yapmak mümkünse eğer,yüzünüzün şeklini değiştirmek de mümkün mü? Uygulayacağınız birkaç basit makyaj hilesiyle yüz şeklinizi de kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Herkes oval yüzün en ideal yüz şekli olduğunu bilir. Yuvarlak bir yüzünüz var ve siz oval görünmesini istiyorsununz, o halde koyu renk fondoteni yüzünüzün alt kısmının çevresine ve şakaklarınıza uygulayın. Eğer yüz şekliniz köşeliyse koyu renk fondoteni dört köşesine de uygulayın. Eğer üçgen şeklinde bir yüzünüz varsa koyu renk bir fondoteni şakaklarınıza ve açık renk bir fondoteni de yüzünüzün alt kısımlarına uygulayın.

Peki ya dudaklarınız? Onları da birkaç küçük makyaj hilesiyle mükemmel gösterebilirsiniz. Eğer dudaklarınız inceyse, dudaklarınızı dıştan dudak kalemiyle çizin ve dolgunluk katın. Eğer dudaklarınız kalınsa tam tersi içten çizmelisiniz ki incelsin.

Tüm bu makyaj hilelerini daha mükemmel görünmek için deneyin!

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mükemmel görünmek için makyaj hileleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format