Michael Kors Elbise Modelleri


michael-kors-elbise-modelleri

VİNTAGE DENİLİNCE AKLA GELEN MARCA ‘’ MİCHAEL KORS’’

Vintage hem kelime anlamı olarak insanı cezbeden hemde moda anlamında gerçek kaliteyi yansıtan bir terimdir. Geçmiş yıllarda insanların üzerlerinde olan kaliteli ve bir o kadar da giyim kuşamda anlam ifade eden eski zamanları yansıtan elbiselerdir. Michael Kors elbise modelleri 80’li yıllara hitap eden modern şık tasarımlardır.

Michael Kors elbise modelleri 80’li yıllara hitap eden tasarımları ile dikkat çekmektedir.Tek parça olan ürünlerde kadife kumaş harmanlaması yapılıp kabartmalı motifli elbiseler uygulanmıştır. Özellikler belden bağlamalı elbise modelleri , ünlü modacının ününe ün katmıştır. Piyasada saat yada çanta ürünlerinde kopya ürünlerine rastlamış olsada ; Michael Kors elbiseleri için aynı durumu söyleyemeyiz. Türkiye’de orjinal ürünleri oldukça pahalıdır. Halka hitap eden fiyatlar olmadığı içinde uygun müşteri potansiyeline sahip değildir. İnsanlar maliyetinden dolayı yan ürünlere merak salıyor. Fakat bu merak bizleri ne yazıkki orjinal Michael Kors kalitesine ulaştırmıyor. Mekaniksel aletlerde bariz belliyken diğer ürünlerde özellikleMichael Kors elbise modellerindearadaki farkı çoğu zaman anlayamıyoruz.

80’li, yılları özlüyorsanız eğer sizlerde benim gibi annenizi o güzel kadifemsi vintage elbiseler içerisinde görmek istiyorsanız; melek kollu kabartmalı çizgilerle bütünleşmiş, ,belden oturmalı, tasarımsal ahenk dolu renkler, herkeste olmayan dikkat çekici tasarım kıyafetleri yani MichaelKors elbise modelleri giyip deneyebilirsiniz. Uzun bir yolculuğa çıkıp markanın bizlere sunmuş olduğu elbiseler ile kendinizi değerli hissedebilirsiniz.

michael-kors-elbise-modelleri_1michael-kors-elbise-modelleri_2

michael-kors-elbise-modelleri_3michael-kors-elbise-modelleri_5

 

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Michael Kors Elbise Modelleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format