Maxi Etek Modelleri


KADINLAR İÇİN YENİ VE POPÜLER TREND MAXİ ETEKLER

Kadınların vazgeçilmezi etekler hem yaz hemde kış sezonu için çok fazla alternatif ile mağazalarda karşımıza çıkmaktadır. Bu alternatiflerden biride maxi etek modelleri olarak belirtebiliriz. Maxi etekler uzun görüntüsü ile size şık bir spor görünüm kazandırır. Ayrıca salaş ve rahat görüntüsü ile de farklı bir kombin alternatifi sunar. Yaz aylarında daha çok tercih ediliyor gibi görünsede kış aylarında da kadınlar için önemli bir tercih noktasıdır.

Maxi etek modelleri çok farklı şekillerde ve renklerde tasarlanmışlardır. Bu noktada kombin yaparken çok dikkatli olunmasında fayda vardır. Daha şık görünmek isteniyorsa maxi etekler mutlaka dar bluz ve gömlekler ile giyilmeli ve bu şekilde kombin edilmelidir. Bu üste giyilen bluz ve gömlekler eteğin içine sokulmalıdır. Ancak bu eteklerin düz ve lastik belli olanlarıda mevcuttur. Bunlar içinde salaş kazaklar en fazla tercih edilebilecek kombin alternatifidir. Bu etek tarzlarını herkes tercih edebilmektedir. Bol ve uzun oldukları için size ince bir görünüm ve şıklık sağlar. Koyu renkte ve uzun, salaş bir etek sizin basen bölgenizdeki rahatsızlıklarınızıda kapatacaktır. Bu eteklerin üzerine kısa deri ceketler tercih edebilir ve daha da iddalı olabilirsiniz.

Maxi etek modelleri size farklı bir hava katacağını unutmayın. Mağazalarda bu alternatifleri değerlendirdiğinizde hemen hemen her markanın koleksiyonlarında bu modellerden bulabilmeniz mümkündür.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maxi Etek Modelleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format