Masum Erkek Mi, Kışkırtıcı Erkek Mi?


Masum Erkek Mi, Kışkırtıcı Erkek Mi?

Kadın her zaman çekici, hareketli ve bir o kadar da yavaş bir erkek istemektedir. Bakıldığı zaman bu üç karakterinde birbirinden oldukça farklı olduğu direk olarak göze çarpmaktadır. Peki nasıl bir erkek daha çok tercih meselesidir?

 

 Masum Erkek

 

Masum erkek her zaman ilgi çekici erkek olmaktadır. Özellikle ilk zamanlarda herkesin dikkatini çeken bu erkek, sanki vazgeçilmeyecek bir hal almaktadır. Gerek bakışları gerekse hareketleri ile istenilen pozisyona yerleşmeyi kazanmaktadır. Fakat çevresindeki kişiler zaman ilerledikçe masum bir erkek değil de daha çok biraz kışkırtıcı ve daha hareketli bir erkeği hayatında istediklerine karar vermektedirler. Kişiler ne kadar yavaş bir hayat isterlerse istesinler, hayatlarında yer alan kişilerin onlara biraz hareket katmasını içten içe tercih etmektedirler. Bu yüzden dolayı yapılan araştırmalar sonucunda, masum erkekler daha az bir oran ile tercih edildiği görülmektedir.

 Kışkırtıcı Erkek

 

Bakıldığı zaman kışkırtıcı erkek ilk zamanlarda itici ya da çekici olarak göze çarpmaktadır. Onlar için net bir durum ne yazık ki söylenememektedir. Kışkırtıcı erkekler bazıları tarafından ilk zamanlarda itici olarak göze çarpmakta ve kişilere karşı bir kin meydana getirmektedir. Ama bu kin zaman ilerledikçe büyük bir aşkın ya da dostluğun oluşmasını sağlayabilmektedir. Bazı kişilerde ise bu erkekler direk olarak hal ve hareketleri ile göze çarpmakta ve direk olarak ilgiyi üzerine toplamasını sağlamaktadır. Böylelikle daha ilk görüşte bir bağın oluşmasına yardımcı olmaktadır. Kışkırtıcı erkek düşünülenin aksine çevresi tarafından her zaman daha seksi gözüken ve daha çok tercih edilen erkek olmaktadır.

Kısacası göz atıldığı zaman masum erkek ve kışkırtıcı erkek arasında bir kıyaslama yapıldığında büyük oran ile kışkırtıcı erkeğin daha fazla bir oran ile ön plana çıktığına rastlanılmaktadır.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masum Erkek Mi, Kışkırtıcı Erkek Mi?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format