İlk buluşma makyajı nasıl olur?


Biriyle tanıştınız ve ilk randevuya çıkacaksınız, muhtemelen heyecandan ölüyorsunuz ve asla ne giyeceğinizi ve nasıl makyaj yapacağınızı bilmiyorsunuz! Telaşlanmayın, sizler için harika bir ilk buluşma makyajı hazırladık! İlk buluşmada çok fazla iddialı olmamak gerekir, hafif ve sade bir makyaj ile doğallığınızı ön plana çıkarırsanız karşınızdaki erkek daha çok etkilenecektir. İşte ilk buluşma makyajının detayları! Öncelikle cildinizi nemlendirerek makyaja hazırlayın. Makyaj bazının cildimiz tarafından emilmesinin ardından göz makyajında sıra. İlk buluşma makyajında gözler önemlidir. Öncelikle bir göz bazı uygulayın ve parmaklarınızda iyice göz kapaklarınıza yedirin. Sıra far uygulamasında. Gözlerinizin katlanma yerine açık kahve tonunu sürüp daha anlamlı bakışlar edinebilirsiniz. Kirpik makası yardımı ile kirpiklerinize daha kıvrımlı bir görünüm verdikten sonra eyeliner ve maskara ile göz makyajına son verebilirsiniz.

Kaş kalemi ile kaşlarınıza şekil verip kaş sabitleyici maskara kullanabilirsiniz. Yüz kusurlarını kapattıktan sonra fondöten yardımı ile cildinizi canlandırılabilirsiniz.
Daha sonra gözaltlarını kapatıcı yardımıyla gizleyerek yüzünüze Transparan Pudra sürebilirsiniz. Elmacık kemiklerine belirginlik katabilmek için kontür uygulamalısınız. Ardından allık ve ruj ile ilk buluşma makyajını tamamlayabilirsiniz…

 

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk buluşma makyajı nasıl olur?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format