Erkek Modasında Pantolon Seçimi


Pantolonlar her dönem ve her zamanda en ilgi çekici tasarımlara, özelliklere sahip olan kıyafetlerdir. Sahip oldukları tasarımlar nedeniyle kullanıldıkları dönemin yaşam tarzını ve stilini doğrudan yansıtan pantolon tasarımları hem dünyada hem ülkemizde aynı çizgide devam ediyor. Geçmiş dönemde popüler olan İspanyol çok geniş paça pantolonlar şimdilerde yerini dar paça ve tam oturan pantolonlara bıraktı.

Erkek modasında pantolon seçimi oldukça önemli bir konudur. Kot pantolon gündelik yaşantıda tercih edilen ve en çok satılan pantolon türüdür. Erkek modasında kot pantolonlarda şuan yırtık pantolonlar pek tercih edilmiyor. Onun yerine mavinin de dışına çıkan açık renk ya da daha koyu renk, yeşile yakın renkler, gri renk kot pantolonlar tercih edilmeye başlandı.

Erkek modasında kot pantolonun dışında chino, jean gibi farklı moda anlayışları geliştirilerek keten pantolon devri de yaşanıyor diyebiliriz. Kumaş pantolon kullanımın giderek azalması insanları daha ucuz maliyetlere ve fiyatlara sahip olan keten pantolonlara yöneltti. Genellikle vücuda tam oturan modeller en çok satılanlar arasında. Bunun dışında daha geniş ve bol sevenler için büyük beden keten pantolonlar tercih ediliyor.

Bayanların başrolde olduğu alışveriş zamanlarında erkeklere yol gösteren ve rehber olan da şüphesiz kadınlar. Birçok ailede erkek çocuklar ve babalar eşleri, kız kardeşleri sayesinde doğru tercihlerle doğru alışveriş yaparlar. Erkeklerin bir kısmı alışveriş kültüründen uzak yetiştiğinden bu işi işin ustaları olan kadınlara bırakmak en doğru tercih gibi görünüyor.

Her ne kadar bayanlar kadar alışveriş tutkunu olmasalar da erkekler de gündelik yaşantıda daha güzel görünmek ve iyi giyinmeyi arzu ederler. Erkeklerin modası fiyat olarak daha akılcı ve tasarruflu ölçülere dayandığından iyi araştırılıp kaliteli olarak alınan pantolonlara erişmek gerekiyor.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Modasında Pantolon Seçimi

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format