Erkek Çocuk Olması İçin Ne Yapılmalıdır


Hiç desteklemesek de bu konuda size yardımcı olacağız. Unutmayın bir çocuğun cinsiyeti önemli değildir, asıl önemli olan onu sağlıklı bir şekilde kucağınıza almanız olacaktır. Günümüzde hala bitmeyen kız çocuklarına karşı yapılan ırkçılık köylerde devam etmektedir. Hatta bir çok kez kız çocuk ile karşılaşan aşiretlerin bunun geleneklerine yanlış olduğunu düşünerek onları insafsızca öldürmektedir. Genede işin olumlu tarafından tercih meselesi erbabında babaların %75’i çocuklarının erkek olmasını istemektedir. Gene annelerde erkek çocuk isteme oranı kız çocuğa oranla fazladır tercih sebebi olarak erkek çocukları kıskanmayacağı olduğunu belirtilmiştir.

 

Anneler doğacak çocuğun erkek olmak için ne yapmalıdır ? erkek çocuk sahibi olmak için ne yapılmalı ? Bebeğin erkek olması için ne gibi yollar izlenmelidir. Bu yazımızda erkek çocuk olması için ne yenmelidir sorusuna cevap arayacağız.

 

İngiltere Üniversitesinde  yapılan bir araştırmaya göre annenin gebelik anında aşırı kola tüketmesi doğacak çocuğun eş cinsel olma oranını arttırdığını belirtti. Gene aynı üniversite erkek çocuk sahibi olmak için ne yenmeli sorusununda yanıtını buldu. Her ne kadar kesin bir oran olmasa da tuz tüketen annelerin erkek gerektiğinden az tuz tüketen annelerin ise kız bebek sahibi olduğunu ortaya koydu. Yapılan araştırmalara göre   kalsiyum ve potasyum alan anneler erkek çocuk sahibi olma şanslarını bir hayli arttırıyor.

 

Hamilelik anında yenmesi gereken besinlere de değinilen bilim adamları, bu yiyecekleri sırasıyla ıspanak,elma,mandalina,balık,havuç olması gerektiğine inanıyor. Ayrıca demir eksiliğin de kız çocuk doğma oranı arttığı belirtilirken demiri normal kişilerde erkek çocuk oranının daha yüksek olduğu belirtiliyor. Her ne kadar yazdıklarımıza kulak assanız da kişisel fikrim genler babadan gelmekte bu yüzden kontroller yaptırıp herhangi kanıt olmadan çalışmaların doğruluğu tartışabilmek mümkün.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Çocuk Olması İçin Ne Yapılmalıdır

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format