Düğün Gecesi Bütün Gözler Üzerinizde Olsun


Geçmişten günümüze değişmeyen şeyler arasında genç kızlarımızın çocukluğundan beri kurduğu düşün hayalleridir. Çünkü düğün akşamı bütün gözler üzerinizdedir ve odak noktasında siz varsınızdır.

Düğün Gecesi bütün gözler üzerinizde olsun istersiniz. Bunu tam anlamıyla gerçekleştirmek istiyorsanız düğün öncesi bakımlardan başlamanız gerekir. Öncelikle saç bakımından başlayalım; saçlarınızda istediğiniz rengi elde etmek için mutlaka bir hafta öncesinden saçınızı boyatmanız gerekir. Daha sonrasında boyatmanız riskli olur.

Çünkü istediğiniz rengi elde edemezseniz değiştirmek için bir hafta önce boyatmanızın avantajı zamanınız var demektir. Saçlarınız boyandıktan sonra buhar uygulaması ile 15-20 dakikada saçlarınızın rengini canlandırın.

 

Saçlar konusunda olmazsa olmaz ise; gelin saçınız için mutlaka en az bir kere prova yaptırın. Gelelim el ve ayak bakımlarınıza; düğüne 3-4 gün kala manikür ve pedikürünüzü yaptırın yalnız hayati bir ayrıntıyı atlamayın. Manikür pedikür yaptırırken batıklarınız varsa kesinlikle aldırmayın. İltihap kapma ihtimalini kesinlikle göze almayın. Sadece tırnaklarınızı kestirin, törpületin ve doğal yağlarla masaj yaptırın bu kadar.

Düğün Gecesi bütün gözler üzerinizde olsun diye düşünüyorsanız cilt bakımınızda oldukça önemlidir. Düğün gecesi yüzünüzde bir anda bir sivilce patlak versin istemezsiniz. Bu yüzden düğüne yaklaşık 10 gün kala cilt bakımınızı yaptırın. Bunu da erken yaptırmanızın sebebi; oluşabilecek kızarıklıkların geçmesi zaman alabilir.

Her ihtimali göz önünde bulundurmak gerekir. Buharla yüzünüzü rahatlatın, varsa siyah noktaları temizletin, peeling yaptırın ve doğal yağlarla yüzünüze ışıltı katın. Şimdi sizi sadece düğün değil düğünden sonraki fotoğraflarda da harika görünmeniz için önemli olan bir faktörden bahsedelim; makyaj.

 

Makyajınızı yapacak kişiyi belirlemeden evvel daha önce yaptığı işlere mutlaka göz gezdirin, sizin tarzınıza sahip bir makyaj uygulaması varsa tercih edin. Düğün Gecesi bütün gözler üzerinizde olsun istiyorsanız makyaj çok önemli bir faktördür.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düğün Gecesi Bütün Gözler Üzerinizde Olsun

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format