Ceketlerde Deri Farkı


Giyim söz konusu olduğunda herkes kendi zevkini dış görünüşünde yansıtmak için bir çaba içerisine girmektedir. Kendi stilini yaratmayı başarabilen insanların, bu yarattıkları tarzdan uzaklaşmadıkları gerçeğini vurgulamakta ise fayda bulunmaktadır.  Sadece birilerinin giydiklerini giymek ya da yaptıklarını yapmak derdinde olmayan, stil sahibi olan kişilerin üst giyim için tercihlerinden biri de deri ceketlerdir. Hem yazlık hem kışlık deri ceket modelleri ile istedikleri tarzı oluşturabileceklerdir.

 

Kısa Deri Ceket

Deri ceket dendiği anda ilk akla gelen, bel hizasındaki kısa deri ceketlerdir. Bu deri ceketlerin hem klasik bir giyim üzerine yakışması hem de spor giyim ile etkisini sürdürebilmesi, insanların tercih etmesinde en önemli etkenlerden birisidir.

ceket-modelleri

Kısa deri ceketlerin inceliği ile yazın istenilen şıklığın bütünlüğü sağlanabilecek iken son zamanlar da deri ceketlerin içerisine tasarlanan çıkarılabilir kapüşonlu polar hırkalar ile kış aylarında da bu bütünlük devam edebilecektir.

Uzun Deri Ceketler

Kendine has bir tarza sahip olan kişilerin hem yazlık hem kışlık deri ceket modelleri tercihi yaparken uzun tasarımlar tercih ettiği bir gerçektir. Özellikle kalçanın altına kadar olan deri ceket modelleri hem bahar aylarında kıyafetler için bir kurtarıcı olurken hem de kış aylarında ısınmanın yanı sıra güzel görünmenin de anahtarı olmaktadır.

2017-ceket-modelleri

Kürklü Modeller

Diğer her giyim için olduğu gibi deri ceketlerde de eskiye nazaran daha çok çeşitlilik olduğu bir gerçektir. Eskiden birkaç model üzerinden yapılan üretimler, şimdi farklı tasarım ve dokular ile ilerlemektedir. Hem yazlık hem kışlık deri ceket modelleri arasında tercih edilebilecek farklı bir model de kürklü tasarımlardır. İçinde çıkarılabilir bir kürkün olduğu bu modeller, kışın deri ceket kombinlerini devam ettirmek isteyenler için en uygun tercihlerden birisi olacaktır.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ceketlerde Deri Farkı

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format