Asimetrik Tunik Modelleri


bol-tunik-haki

 

   Tunikler, bu sene podyumlarda en çok görülen parçalar olarak ilgiyi toplamışlardır. Bohem tarzının öne çıktığı bu sene, tunikler de sokaklarda çok fazla görülebilecek kıyafetler arasında yerini alabiliyor. Muhafazakar giyimin en önemli alternatifleri arasında bulunan tunikler, aslında kombin edilmesi ve giymesi en zor modellerin başında bulunuyor. Yaz ve bahar aylarında her daim elinizin altında bulunacak bu parçayı nasıl kombin etmeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Asimetrik tunik modellerinin daha fazla sunulduğu ve tercih edildiği de zaten bilinen bir gerçektir.

   İlk olarak pantolonların tuniklerle yakın dostluk içerisinde olduğunu söylemek mümkündür. Dolapların en rahat olan parçası pantolonları tuniklerle kombin ederken dikkat edilecek husus kesinlikle paça kısımlarının geniş olup olmadığıdır. Asimetrik tunik modellerinden aldığınızı ve bu tuniğin belinize tam oturmadığınızı varsayabilirsiniz. Altına geniş ya da bol paça kesimli pantolon modeli tercih etmeniz son derece yanlış olur. Bu tercih, sizleri olduğunuzdan çok daha kilolu gibi gösterir. Bu tercihi yapmak yerine çizme paça ya da boru paça olarak adlandırılan pantolonları giyebilirsiniz. Hem uzun hem de zarif görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

   Ayrıca asimetrik tunik modelleri başta olmak üzere tüm tunik modellerinin en zor kombin edildiği parçalar kesinlikle eteklerdir. En önemli kombin yanlışları da bu noktada yapılır. Tunik ve etek kombini yapmak istiyorsanız, tuniğin boyunun büyük önem taşıdığını bilmeniz gerekir. Kalça kısmının biraz üzerinde biten tunik modelleri, eteklerle kombin edilmek için ideal niteliklerdedir. Daha uzun olan tunikleri kombin etmek için de, model yapısının buna uyumlu olması gerekecektir.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asimetrik Tunik Modelleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format