Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?


        Kadınlar zaman zaman aldatılıp aldatılmadığını merak eder. Hiç kimse kandırılmayı sevmez ve özellikle kalbinizin sahibi olan kişi tarafından aldatılmak, kandırılmaz en büyük kâbuslarınızdan biridir. Ancak sevdiğiniz insan tarafından aldatıldığınızı anlamanın yolları vardır. Bunun için karşınıza beş madde de sevgilinizin veya eşinizin sizi aldattığını anlamanın yolu:

  1. Size karşı olan ilgisi azalmışsa,

   Normal zamanda size olan ilgili ve anlayışlı olan ilişki partneriniz, son zamanlarla sizinle iletişimini zamanla azaltmaya başlamışsa.

aldatildigini-anlamanin--yollari

  1. Telefon, tablet, bilgisayarına şifre koymuşsa, var olan şifreyi değiştirmişse,

  Partneriniz son zamanlar da telefon, tablet, bilgisayar gibi iletişim aletlerini saklama gereği duyuyorsa. Daha önce şifre koyma gereği duymadığı halde son zamanlarda iletişim aletlerini şifrelemişse veya mevcut sizin bildiğiniz şifreler değiştirmişse.

kiskanclik-nedenleri

  1. Gözlerini, bakışlarını sizden kaçırıyorsa,

Vicdan azabından mıdır bilinmez, sizinle göz teması kurmaktan kaçınıyorsa. Size dikkat etmiyor, bakışlarını sizden kaçırıyorsa

ayrilmak-isteyen-erkekler

  1. Sizinle daha az zaman geçirmeye başlamışsa ya da eskisine nazaran daha fazla ilgi gösteriyorsa,

Herkes aşırı ilgiyi sever. Ancak ilişki içerisinde dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biridir aşırı ilgi veya ilgisizlik. Partneriniz zaman zaman sizi aşırı ilgiyle şımartabilir; ancak daha önce bunu hiç yapmadıysa; ancak son zamanlarda sizinle daha fazla ilgilenmeye başlamışsa ya da eskisine göre daha az zaman geçirmeye başlamışsa aldatılıyor olabilirsiniz. Kısaca partnerinizdeki ani davranış değişiklikleri aldatılmayı anlamanın yollarından biridir.

ilgisiz-davranma-nedenleri

  1. Ucu açık, kesin veya gerçek olmayan hikayeler anlatmaya başlamışsa

  Size olan ilgi azlığına bahane uydurması gerekecektir. Bu bahaneleri, hikayeleri anlatırken eksik, size şüpheli gelen veya ucu açık bahaneler anlatmaya başlamışsa dikkat edin. Bu bahaneleri size sıralarken sizle göz teması kurmuyor ve bakışlarını sizden kaçırabilir.

   Bu maddeler ilişkiniz içerisinde karşılaşıyorsanız aldatılıyor olabilirsiniz. Aldatılmayı anlamının yollarına dikkat edin ve unutmayın ki siz her zaman en iyisini hak edersiniz.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format