2018 Sokak Modası


2018 Sokak Modası

Her mekana uygun giyilen kıyafetler farklılık gösterir. Defilelerde gördüğümüz kıyafetlerin birçoğunu sokakta ve normal yaşantımızda giyemeyiz. 2018 sokak modası da bizlere çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. 2018’in sokak modasının trend parçaları şunlardır:

 

 Yırtık Kot Pantolon ve Deri Ceket Kombini

Sokak modası denildiğinde akla ilk gelen parçalardan biri yırtık kot pantolonlardır. Hem rahat hem de şık olarak modaya uyum sağlamak isteyenler için genellikle bu kombin tercih edilmektedir.

 

 Zarif Kürkler ile Kombin

Biraz klasik görünmesine karşın birçok defilenin gözde parçasıdır küçük kürk detayları. Kısa etekler ve uzun topuklu çizmeler ile bu dönemde oldukça moda olmuş bir kombindir.

 

 Tayt Modası

Son birkaç yıldır git gide yükselen bu parça bu yıl da oldukça moda. Deri ve parlak kumaştan olan taytlar daha spor görünümlü parçalar ile kombinlenerek oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu yıl oldukça sık göreceğimiz moda defilelerinden şimdiden anlaşıldı.

 

4) Kalın Büyük Örgülü Hırkalar;

Kalın, iri örgülü ve uzun hırkalar hem şık ve klasik hem de spor kıyafetlerin üstüne gayet şık ve kullanışlı bir parçadır. Sıcak tutma özelliği ile kış aylarının vazgeçilmez bir parçası olan hırkalar bu yıl oldukça moda. Sokak defilelerinde de sık sık göreceğimizin sinyalleri verildi.

 

 Kadife Parçalar

 

Kadife parçalar biraz ağır ve klasik bir görüntü sunsa bile doğru kombinler ile sokak görüntüsünü sağlamak çok da zor değil. Defilelerinde bu kumaşı kullanan modacılar 90’lı yıllardan esinlendiklerini söylemişlerdir.

 

 Kovboy Botlar

 

Western tarzında ki botlar ve çizmeler de oldukça moda parçalar arasında. Bu botları etekler ile kombinleyerek feminen bir görüntü sağlayabilir değişiklik yaratmak istiyorsanız ise yılan deseni şeklinde olanları tercih edebilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Sokak Modası

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format