2017 İlkbahar Yaz Trend Ve Kombin Önerileri


2017 İlkbahar Yaz Trend Ve Kombin Önerileri

2017 yılı İlkbahar/Yaz sezonu çeşit çeşit dönemler ve birbirinden farklı kültürler içeriyor. Bu sayede, birçok farklı kişilikte kadın görünümünü yansıtma fırsatı tanıyor.

Her tonuyla hayata farklı bir heyecan ve anlam katan, aşkın ve tutkunun rengi kırmızı, bu sezon her zamankinden daha güçlü şekilde raflarda yerini alıyor.

Her geçen gün daha da büyüyen kalıplar nedeni ile omuzlar gittikçe genişliyor ve buda 2017 İlkbahar/Yaz sezonu kadınlarına inanılmaz bir ihtişam katıyor ve sağlam bir duruş kazandırmaya yardımcı oluyor.

Bu sezon Alexander Wang, Versus Versace, Alexander Mc Queen, Prada, Giambattista Valli ve Céline şovları ile mükemmel bir yükselme sağlayan büstiyer çeşitleri, gardıroplardan kışlıkların tamamen kalkmasını bekliyor.

Malum günlük hayatın yoğunluğundan dolayı spora pekte vakit ayırmak mümkün olmuyor. Hal böyle olunca da doğal olarak kısıtlı zamanlardan günlük hayata, çoğu zaman atletik parçalar da dahil olabiliyor. Bu atletik parçalar, gösterişli aksesuarlar ile beraber kullanılarak daha günlük hayat için uyum göstermesi sağlanabiliyor.

Her türlü hava şartlarına uyum sağlayan kollar 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda karşımıza fazlasıyla çıkacak gibi görünüyor. Kollarınız kararsız hava durumlarına karşın her zaman temkinli olacak. Hem de ister dışarıda olun, ister içerde.

Bu sezonun ışıltılı ve gösterişli koleksiyonları bilhassa 80’li yılların ruhunu tekrar canlandırıyor. Bu sezon koleksiyonları adeta dönemsel bir hava katıyor tercih edenlere.

Naif düşünen tasarımcılar, 2017 İlkbahar/Yaz sezonu koleksiyonunu toz pembe gösterecek tasarımları ile karşılıyor.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 İlkbahar Yaz Trend Ve Kombin Önerileri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format