2017 Bahar Modasında Çanta ve Aksesuarlar


Bahar güzelliğiyle ve neşe veren havasıyla çoktan geldi. Bahar aylarında şık giyinmek ve modayı takip etmek ise her zamanki gibi vazgeçilmezlerdendir. 2017 bahar ayına özel kıyafetleri tamamlayan şık çanta tasarımları ve aksesuar modelleri görücüye çıktı bile. İşte benim stilim ve diğer moda programlarının önemli derecede yön vermeye başladığı moda sektöründe yurtiçi ve yurtdışı defileler sayesinde de bol bol seçenek sahibi olduk.

Bu yıl bahar modasında 80’lerde olduğu gibi çiçekli elbiseler, tişörtler ve gömlekler trend oldu. Bu trendi tamamlayan çanta modelleri olarak ise portföy çantalar sıklıkla kullanılmaya başlandı. Portföy çantaların yanında spor veya klasik hava katan çanta modelleri de tercih edilebilecekler arasında. Eğer portföy çanta kullanacaksanız alta güzel bir trençkot giyerek şıklığı tamamlayabilirsiniz.

Kıyafeti ve çantayı tamamlayacak son hamle ise aksesuar seçimiyle gelmektedir. Bu hamlede altın ve gümüş renk seçenekleri var. Gümüş renk modeller de altın renk modeller de kıyafetin uyumuna göre seçilecektir. Tasarım olarak deniz kabuğu, isim, balık, kalp tasarımlı kolyeler; kalın zincirli, gümüş renk ince zincirli, ortasında yuvarlak büyük denge işareti bulunan bileklikler size önerebileceğimiz 2017 bahar modası aksesuarları arasındadır.

Bayanlar ve erkeklerin alışveriş konusunda karşılaştırılması durumunda şüphesiz bayanlar daha istekli ve arzulu olarak öne çıkacaklar. Modayı yakından takip eden kadınlar her dönem en güzeli giymek ve kusursuz görünüme sahip olmak için birbiriyle yarışıyor. Bunun için modanın yakından takip edilerek demode olarak tabir ettiğimiz kıyafetlerden, çantalardan ve aksesuarlardan uzak durulması gerekiyor.

Alışveriş yaparken belli bir meblağın üzerine çıkmamak için ise internet üzerinden satış yapan online alışveriş siteleri uygun fiyatlarla çanta ve aksesuar satışları yaparak bayanların yüzünü güldürmektedir.

What's Your Reaction?

Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Garabet Garabet
0
Garabet
Süper Süper
0
Süper
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bu ne yaaa Bu ne yaaa
0
Bu ne yaaa

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Bahar Modasında Çanta ve Aksesuarlar

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format